Processing
Tyto tipy na dárky pro vás vybírají napříč internetem zdarma tisíce uživatel VOLO
What advises <b> men </b> What advises men What advises <b> women </b> What advises women Gifts for <b> children </b> Gifts for children

The latest gift tips

Praktický dárek pro muže

Narozeniny či svátek vašeho přítele, manžela, bráchy či dědečka se neprodleně blíží, a vy jste stále nenašli dokonalý dárek, který by ho potěšil? Prozkoumejte naše užitečné tipy a nápady na praktické dárky, které potěší každého muže. A darujte dárek, který je hodnotný, smysluplný a hlavně - využije ho v každodenním životě.

Inspirujte se nápaditými tipy na dárky pro každého od nás a zapojte se do naší VOLO komunity i vy!

U nás naleznete tipy na dárky k Vánocům, křtinám, nebo také tipy na svatební dary.

Jak na praktický dárek pro muže?

Zamyslete se nad tím, co váš strýc, brácha, tatínek nebo kolega rád dělá - čím tráví čas, co ho naplňuje a baví. Ať už se jedná o sport, vaření, čtení, zahradničení, kempování nebo ochutnávání chilli papriček, u nás načerpáte inspiraci na všechny možné dárky. Potěšte své blízké a přátele dárkem, který je užitečný, praktický, ale zároveň má pro obdarovaného osobní hodnotu, a rozdávejte radost na každém kroku.

Gift Ideas by category

V čem je aplikace VOLO skvělá?

VOLO wishlist je online aplikace, kterou si můžete stáhnout a vytvořit si v ní účet. Získáte tak možnost si začít tvořit své vlastní online seznamy přání a dárků pro vaši rodinu, blízké a přátele. Seznamy dárků tak můžete tvořit pro babičku k narozeninám, pro tetu k Vánocům nebo třeba pro tatínka ke svátku. Zkrátka pro kohokoli, včetně sebe. I vy sami si můžete vytvořit wishlist - seznam přání - tedy seznam věcí, které si vy sami přejete dostat, a můžete je poslat svým blízkým, aby i oni měli dávku inspirace na ty nejlepší dárky pro vás.

Prozkoumejte kategorii vtipných dárků pro rodiče, peněžních svatebních darů nebo originálních nápadů na dárky k Vánocům.

Tipy na dárky - co mi přinesou?

No přeci nekonečnou inspiraci! Každý to jistě známe - narozeniny či Vánoce se blíží a my stále dokola sháníme nekonečno dárků pro naše blízké a rodinu, které ale po nějaké době zůstanou ve většině případů ležet v koutě. Jsou nevyužité, nebo darované bez rozmyslu, nebo (a to je nejhorší) obdarovanému se vůbec nelíbí. Začněte darovat rozumně! Díky nám načerpáte nejen inspiraci na originální tipy na dárky, ale také na to, co pro koho vlastně pořídit tak, aby byli vaši blízcí spokojení.

I'm looking for ...

Kategorie praktických dárků pro muže

Praktické dárky muži milují nejvíce. Jsou využitelné v každodenním životě a přináší obdarovanému určitý užitek. Veškeré tipy na ty nejskvělejší praktické dárky pro muže od našich VOLOnautů a VOLOnautek jsme sestřídili pro větší přehlednost do jednotlivých kategorií podle druhu a oblasti, do které určitý dárek spadá. Díky tomu naleznete všechny tipy na praktické dárky pro muže na jednom místě, snadno a rychle. Roztřídili jsme však nejen praktické dárky pro muže, ale i nápady na svatební dary, tipy na dárky pro miminka nebo užitečné nápady na dárky pod stromeček.

Dárky k narozeninám pro ženy Dárky na Vánoce pro ženy Levný dárek pro maminku Luxusní dárky k narozeninám Malý dárek pro přítele Nápady na dárky pro kamarádku Narozeninové dárky pro ženy Nejlepší dárek k narozeninám pro přítelkyni Nejlepší dárek pro manželku Nejlepší dárky k narozeninám pro ženy Nejlepší dárky na vánoce pro maminku Nejlepší dárky pro přítele Nejlepší dárky pro ženy - tajemství žen odhaleno! Nejlepší narozeninové dárky Nejlepší svatební dary Nejlepší vánoční dárek pro maminku Nejprodávanější knihy Originální dárky Praktický dárek pro muže Seznamy svatebních darů Svatební dary pro rodiče Svatební peněžní dary Tip na svatební dar Tip na vánoční dárek pro maminku Tipy na dárek k narozeninám pro ženu Tipy na dárky k narozeninám Tipy na levné dárky pro přítele Tipy na vánoční dárky pro ženy