Processing
Tyto tipy na dárky pro vás vybírají napříč internetem zdarma tisíce uživatel VOLO
What advises <b> men </b> What advises men What advises <b> women </b> What advises women Gifts for <b> children </b> Gifts for children

The latest gift tips

Nevíte, co si máte přát k narozeninám? Nic vás nenapadá a vaši blízcí už na vás tlačí? Mrkněte, co si právě teď přidala na svůj wishlist komunita VOLO.

Prohlédněte si další české wishlisty.

Dneska přemýšlíte co k narozeninám a přitom vás přes rok zaujalo tolik zajímavých věcí. Začněte používat appku VOLO wishlist a tvořte si svůj seznam přání po celý rok. Až přijdou narozky, více přesně co chtít a pošlete odkaz na seznam přání celé rodině, aby si každý zarezervoval dárek, který vám koupí.

Gift Ideas by category

Co si mám přát k narozeninám?

Co si přát k narozkám, co k Vánocům, co si přát na narozeniny, co chtít k svátku a co mám chtít k narozeninám jsou jedny z nejvyhledávanějších slovních spojení, když se přiblíží toto významné datum a rodina se začne ptát. My pro vás ale máme snadnou radu. Podívejte se, co si přejí ostatní lidé v ČR.
Nejedná se o výběr od obchodníka a tipy na narozeninové dárky, na kterých někdo bude mít maximální marži. Jsou to přání skutečných lidí, kteří si je právě teď přidali na svůj seznam přání.

Inspirujte se také, co si přát k Vánocům.

Jak říct, co si přeju k narozeninám?

Když už vím, co si přeju, je ještě potřeba to nějak říct rodině. A ideálně tak, aby to nepopletli. Ideálním nástrojem je seznam přání. Na VOLO wishlistu si můžete upřesnit každé přání, včetně adresy na eshopu a zdůraznění preferovaných barev. Pak už jen pošlete odkaz na wishlist rodině a oni si mohou dárky tajně zarezervovat, aniž víte, jaký narozeninový dárek kdo koupí. Stále tak zůstává prostor pro překvapení, protože nevíte, co ze seznamu dostanete.

I'm looking for ...

Co k narozeninám/ svátku?

Jedna věc je najít inspiraci na dárky k svátku, druhá ale je, aby to rodina nepopletla :-)

Po přihlášení uvidíte více tipů

Nepřihlášeným uživatelům ukazujeme pouze výběr zlomku tipů na narozeninové dárky. Vytvořte si účet a vybírejte z nepřeberné hromady inspirací na dárky...

Dárky k narozeninám pro ženy Dárky na Vánoce pro ženy Levný dárek pro maminku Luxusní dárky k narozeninám Malý dárek pro přítele Nápady na dárky pro kamarádku Narozeninové dárky pro ženy Nejlepší dárek k narozeninám pro přítelkyni Nejlepší dárek pro manželku Nejlepší dárky k narozeninám pro ženy Nejlepší dárky na vánoce pro maminku Nejlepší dárky pro přítele Nejlepší dárky pro ženy - tajemství žen odhaleno! Nejlepší narozeninové dárky Nejlepší svatební dary Nejlepší vánoční dárek pro maminku Nejprodávanější knihy Originální dárky Praktický dárek pro muže Seznamy svatebních darů Svatební dary pro rodiče Svatební peněžní dary Tip na svatební dar Tip na vánoční dárek pro maminku Tipy na dárek k narozeninám pro ženu Tipy na dárky k narozeninám Tipy na levné dárky pro přítele Tipy na vánoční dárky pro ženy