Processing
Tyto tipy na dárky pro vás vybírají napříč internetem zdarma tisíce uživatel VOLO
What advises <b> men </b> What advises men What advises <b> women </b> What advises women Gifts for <b> children </b> Gifts for children

The latest gift tips

Tipy na dárky pro muže

Blíží se narozeninová oslava vašeho přítele, bratra či kamaráda, a vy jste stále nevybrali ten nejlepší dárek, který by ho potěšil? Pak jste na správném místě! Máme pro vás nápady na ty nejlepší dárky pro přítele, originální dárky pro kamarády a známé i fitness dárky pro muže. Stačí si jen vybrat z příslušné kategorie!

Co originálního mu mám pořídit?

Chápeme, že vybrat originální, ale zároveň užitečný dárek pro muže je velký oříšek. Zvlášť, pokud nic nechtějí a nic nepotřebují. Od toho jsme tu my - abychom pro vás sesbírali veškeré tipy na ty nejoriginálnější praktické dárky. Vybrat tak dárek příteli, tatínkovi či kamarádovi už nebude nikdy snazší.

Gift Ideas by category

Jsou tato doporučení na dárky skutečná?

Naše tipy na dárky sbíráme od našich VOLOnautů i VOLOnautek, kteří si na své online seznamy přání k narozeninám, k Vánocům i k promoci denně ukládají nápady na dárky, které si přejí dostat. Pokud darujete dárek z našeho seznamu, můžete si být jisti, že by si ho přála i naše VOLO komunita. Také jsou naše tipy díky tomu aktuální a podléhají sezónním událostem i trendům.

Sestavte si vlastní online seznam přání i na cestách!

Ano, čtete správně. Aplikaci VOLO wishlist si můžete stáhnout do telefonu či tabletu a sestavovat si vlastní online seznamy tipů na dárky můžete kdekoli. Zapište si nápad na konkrétní dárek pro něj nebo pro ni ve chvíli, kdy vás napadne. Díky tomu budete mít rozsáhlou sbírku nejrůznějších tipů na dárky pro každou příležitost.

I'm looking for ...

Kategorie originálních dárků pro něj

Všechny naše tipy a nápady na dárky k narozeninám, k výročí i pod stromeček jsme seskupili do jednotlivých kategorií pro lepší orientaci. Vyberte kategorii, která ho baví nebo zajímá, a prozkoumejte všechny nápady na dárky, které jsme do ní uložili. Naleznete u nás nápady na dárky pro domácí kutily, milovníky vaření, vášnivé čtenáře i nenapravitelné milovníky sportu. Udělejte radost dárkem, který opravdu potěší.

Vánoční dárek pro manželku nemusí být žádná věda Co koupit k Vánocům příteli Co koupit příteli k narozeninám Co si přát k Narozeninám Co si přát k Vánocům dárek k 30 narozeninám pro kamarádku Dárek ke 30. narozeninám pro kamarádku Dárky k narozeninám pro ženy Dárky na Vánoce pro přítele Dárky na Vánoce pro ženy Dárky pro manželku Fitness dárky pro muže Levné dárky pro přítele Luxusní dárky k narozeninám Megaknihy poukaz Nápady na dárky pro kamarádku Nápady na dárky pro přítele Nápady na dárky pro rodiče Nápady na svatební dary Narozeninové dárky pro maminky Narozeninové dárky pro přítele Narozeninové dárky pro ženy Nejlepší dárek pro manželku Nejlepší dárky k narozeninám pro ženy Nejlepší dárky na vánoce pro maminku Nejlepší dárky pro přítele Nejlepší dárky pro ženy - tajemství žen odhaleno! Nejlepší narozeninové dárky Nejlepší svatební dary Nejlepší vánoční dárek pro maminku Seznamy svatebních darů Svatební dary pro rodiče Svatební peněžní dary Tip na dárek pro rodiče Tip na svatební dar Tipy na dárek k narozeninám pro ženu Tipy na dárky k narozeninám pro kamarádku Tipy na dárky k narozeninám pro ženy Tipy na dárky k Vánocům pro rodiče Tipy na dárky na Vánoce pro rodiče Tipy na dárky pro manžele Tipy na dárky pro muže Tipy na kreativní svatební dary Tipy na levné dárky pro kamarádku Tipy na levné dárky pro rodiče Tipy na levné dárky pro rodiče Tipy na netradiční svatební dary Tipy na pánské dárky Tipy na skvělé svatební dary Tipy na svatební dary Tipy na vánoční dárky Tipy na vánoční dárky pro ženy Tipy na vtipné svatební dary Vánoční dárek pro manželku Vánoční přání Vánoční přání pro rodiče Všechno nejlepší k narozeninám Vtipná vánoční přání Vtipné dárky pro přítele Vtipný svatební dar