Processing
Tyto tipy na dárky pro vás vybírají napříč internetem zdarma tisíce uživatel VOLO
What advises <b> men </b> What advises men What advises <b> women </b> What advises women Gifts for <b> children </b> Gifts for children

The latest gift tips

Váháte, co si máte přát k Vánocům? Nic vás nenapadá a vaši blízcí už na vás tlačí? Podívejte se, co si právě dnes přidali na svůj wishlist uživatelé VOLO wishlistu.
Dneska přemýšlíte co k Vánocům a přitom vás přes rok zaujalo tolik zajímavých věcí. Začněte používat appku VOLO wishlist a tvořte si svůj seznam přání po celý rok. Až přijdou Vánoce, více přesně co si přát a pošlete odkaz na wishlist celé rodině, aby si každý zarezervoval, co vám koupí.

Gift Ideas by category

Co si mám přát k Vánocům?

Co si přát k vánocům, co k Vánocům, co si přát na Vánoce a co mám chtít k Vánocům jsou jedny z nejvyhledávanějších slovních spojení již od časného podzimu. My pro vás ale máme snadnou radu. Podívejte se, co si přejí ostatní lidé v ČR.
Nejedná se o výběr od obchodníka a tipy na dárky, na kterých někdo bude mít maximální marži. Jsou to přání skutečných lidí, kteří si je právě teď přidali na svůj seznam vánočních přání.

Jak říct, co si přeju k Vánocům

Když už vím, co si přeju, je ještě potřeba to nějak říct rodině. A ideálně tak, aby to nepopletli. Ideálním nástrojem je seznam přání. Na VOLO wishlistu si můžete specifikovat konkrétní přání, včetně URL na eshop a zdůraznění preferovaných barev. Pak už jen pošlete odkaz na wishlist rodině a oni si mohou dárky tajně zarezervovat, aniž víte, kdo co koupí. Stále tak zůstává prostor pro překvapení, protože nevíte, co ze seznamu dostanete.

I'm looking for ...

Co si mám přát na Vánoce

Jedna věc je najít inspiraci na dárky, druhá ale je, aby to rodina nepopletla :-)

Po přihlášení uvidíte více tipů

Nepřihlášeným uživatelům ukazujeme pouze výběr z tipů na vánoční dárky. Vytvořte si účet a dopis Ježíškovi napíšete za pár minut díky nepřeberné inspiraci...

Vánoční dárek pro manželku nemusí být žádná věda Alza televize Co koupit k Vánocům příteli Co koupit na Vánoce přítelkyni Co koupit příteli k narozeninám Co koupit pro přítelkyni Co si přát k Narozeninám Co si přát k Vánocům dárek k 30 narozeninám pro kamarádku Dárek k narozeninám pro sestru Dárek ke 30. narozeninám pro kamarádku Dárek přítelkyni k narozeninám Dárek pro babičku Dárkové koše Dárky k narozeninám pro maminku Dárky k narozeninám pro ženy Dárky na Vánoce pro přítele Dárky na Vánoce pro ženy Dárky pro manželku Dárky pro přítelkyni Dětské kolo Dětské povlečení Fitness dárky pro muže Kniha Minecraft Kniha pro přítelkyni Knihy pro teenagery Lego duplo box Lego duplo vlak Levné dárky pro přítele Levný dárek pro maminku Luxusní dárky k narozeninám Malý dárek pro přítele Megaknihy poukaz Nápady na dárky pro babičku Nápady na dárky pro kamarádku Nápady na dárky pro přítele Nápady na dárky pro rodiče Nápady na svatební dary Narozeninové dárky Narozeninové dárky pro maminky Narozeninové dárky pro přítele Narozeninové dárky pro ženy Narozeninový dárek pro přítelkyni Nejlepší dárek k narozeninám pro přítelkyni Nejlepší dárek pro manželku Nejlepší dárky k narozeninám pro ženy Nejlepší dárky na vánoce pro maminku Nejlepší dárky pro přítele Nejlepší dárky pro ženy - tajemství žen odhaleno! Nejlepší narozeninové dárky Nejlepší svatební dary Nejlepší vánoční dárek pro maminku Nejprodávanější knihy Originální dárky Seznamy svatebních darů Svatební dary pro rodiče Svatební peněžní dary Tip na dárek pro rodiče Tip na svatební dar Tip na vánoční dárek pro babičku Tip na vánoční dárek pro maminku Tipy na dárek k narozeninám pro ženu Tipy na dárky k narozeninám pro kamarádku Tipy na dárky k narozeninám pro ženy Tipy na dárky k Vánocům pro rodiče Tipy na dárky na Vánoce pro rodiče Tipy na dárky pro manžele Tipy na dárky pro muže Tipy na kreativní svatební dary Tipy na levné dárky pro kamarádku Tipy na levné dárky pro rodiče Tipy na levné dárky pro rodiče Tipy na netradiční svatební dary Tipy na pánské dárky Tipy na skvělé svatební dary Tipy na svatební dary Tipy na vánoční dárky Tipy na vánoční dárky pro maminku Tipy na vánoční dárky pro ženy Tipy na vtipné svatební dary Vánoční dárek pro manželku Vánoční přání Vánoční přání pro rodiče Všechno nejlepší k narozeninám Vtipná vánoční přání Vtipné dárky pro přítele Vtipný svatební dar