Baby Shower - přivítání miminka

I v Česku se čím dál tím častěji slaví Baby Shower. Oslavu narození miminka je možné zorganizovat před i po jeho narození. Jaké jsou ale nejlepší dárky pro novorozence? Samozřejmě ty, které maminka ještě nestihla pořídit. Díky webové aplikaci Tomikup je tento úkol hračkou.

Rezervační systém na babyshower dárky:

Vyplňte tipy na dárky a vygenerovaný odkaz vložte kamarádkám třeba do Facebookové události:

Výhody BabyShower

Výhodou organizované oslavy narozeného miminka je skutečnost, že se lidé netrousí jednotlivě, což může být pro novopečenou (i nastávající) maminku dosti únavné.
Další výhodou je skutečnost, že u organizované baby shower oslavy je snadnější zajistit, aby maminkce netuhnul úsměv při rozbalení desátých dupaček a devátého dudlíku.

Do svého seznamu výbavičky můžete vyplnit také odkazy na konkrétní e-shop, nebo obrázky.

Rezervace dárků pro miminko na Tomikupu je jednoduchá a zajistí, že se nesejde více stejných dárků. Obdarovaní rezervace nevidí, takže o překvapení nepřijdou.

Vytvořte svůj seznam s výbavičkou pro miminko

Výbavička pro novorozence

Vítání miminka (BabyShower) ve světě

V Americe, odkud pojem Baby Shower pochází, se tato oslava koná zpravidla v 8. nebo 9. měsíci těhotenství. Většinou ji organizuje kamarádka nastávající maminky, ovšem to se liší region od regionu. Hlavním smyslem akce je "zasypat" maminku výbavičkou pro miminko a povídat a povídat a povídat... To je důvod, proč se oslavy zpravidla neúčastní muži.

V Německu poznáte dům s novorozencem velice snadno. Je zvykem obydlí vyzdobit dětským oblečením a čápem.

Uveďme ještě zajímavost z Mexika. Zde chodí návštěvníci spíše jednotlivě a přinášení drobné dárky. Narodí-li se holčička, je dárkem čokoláda. V připadě chlapce pak doutníky. Výchovné, že?

seznam vybavení miminko

Diskuse

Napište nám svůj názor na oslavy novorozených miminek a Baby Shower. Jak velkou oslavu plánujete a v kolikátém měsíci těhotenství. Nebo až po porodu? Napište nám: