Výbavička pro miminko

Čekáte miminko a nechcete nic podcenit? Pak jste tu správně. Na této stránce naleznete kompletní seznam výbavičky pro miminko. Kromě seznamu zde najdete také tip, jak si s nákupem nechat pomoci od tchýní a přátel, aniž byste riskovali nevhodné, nebo několikanásobné dary. Základní dětská výbavička tak bude kompletní a peněžence se uleví.Sepište tipy na dárky pro svou rodinu:

Níže si vytvořte na zkoušku svůj seznam přání pro miminko. Kliknutím na nadpis změníte jméno. Stejně snadno přepíšete popisek seznamu i ukázková přání

Seznam výbavičky pro miminko

Na následujícím obrázku je dětská výbavička, jak ji uvidí vaši přátelé po odsdílení. Inspirujte se a pokud zde něco chybí, napište nám to do komentáře. Mrkněte se na tipy na dárky pro těhotnou ženu.

Vytvořte si podobný seznam základní výbavičky pro miminko a rozešlete ho přátelům, či rodině. Každý si zde zarezervuje praktický dárek, který chce koupit.

Do svého seznamu přání můžete vyplnit také odkazy na konkrétní e-shop, nebo obrázky.

Výbavička pro letní miminko bude samozřejmě trochu jiná, než pro miminko zimní. Náž seznam tedy berte pouze jako inspirační.

Vytvořte svůj seznam s výbavičkou pro miminko

Dárek k prvním Vánocům

Dárky pro miminko

Pomozte své rodině s výběrem dárků pro k narozeninám nebo Vánocům pro vaše miminko. Přátelé ocení tipy na praktické dárky. Vy pak díky možnosti rezervace nedostanete žádnou část výbavičky pro novorozence dva krát.

Čím větší bude seznam dárků, tím lépe :-)

seznam vybavení miminko

Diskuse

Seznam vzniknul z diskuze na webu eMimino. Chybí nám v seznamu něco důležitého? Nebo vám naopak přijdou některé věci zbytečné? Co byste doporučili do výbavičky speciálně pro jarní, letní, podzimní, nebo zimní miminko?

Napište nám svůj názor do diskuze níže: