Wishlist modul pro eShopy

Sháníte wish list modul pro svůj pronajatý, nebo open-source E-shop? Zencart, PrestaShop, nebo třeba Webareal. Na poskytovali nezáleží, pokud se rozhodnete pro řešení od Tomikup.cz.

Tomikup nabízí uživatelsky přívětivý a snadno implementovatelný wishlist, který je zcela zdarma jak pro uživatele, tak pro majitele eShopů.

Funkce wishlistu

Wishlist, neboli hezky česky seznam přání nabízí zákazníkovi možnost uložit si odkazy na produkty, které se mu líbí, ale nechce si je zatím kupovat. Následně je zde snadno dohledá, nebo svá přání odsdílí svým blízkým.

Seznam přání od Tomikup, navíc umožní záložkovat nejen přání pro přihlášeného uživatele, ale také pro jeho blízké. Až ho tedy aplikace upozorní, že se blíží datum narozenin jeho přítelkyně, už nemusí bloudit po obchodních centrech. Prostě se podívá na nápady, které si zapsal do Tomikupu v průběhu roku.

Možnosti implementace

Nasazení wishlistu na eShop libovolné platformy je velice jednoduché. Stačí vložit vygenerovaný kód na svůj internetový obchod, podobně jako při vkládání facebookového tlačítka.

 

Podporovaní poskytovatelé Tomikup wishlistu:
WordPress, Joomla, Drupal, Byznysweb, Atomer, Shoptet, Simplia, FastCentrik wishlist, Vltava2000, OpenCart, Magento, SpeedWeb, VirtueMart, OXID eShop, oXyShop, zoner... Do všech těchto eShopů lze snadno implementovat wishlist od Tomikupu s libovolnou ikonou, nebo textem.

Prohlédněte si ukázky implementací wishlist tlačítka.

Články na podobné téma: wishlist pro eShopy, Tomikup tlačítko, nebo dopis Ježíškovi.