Vánoční aplikace Tomikup

Vyzkoušejte vánoční aplikaci Tomikup wishlist, do které si zdarma průběžně zapisujete jakákoliv přání.

Nevíte jaký dárek koupit? Inspirujte se wishlisty svých přátel, nebo si přímo některý dárek zarezervujte.

Rezervaci uvidí všichni kromě obdarovaného, takže nepřijde o překvapení, ale zároveň nic nedostane zároveň od několika lidí.

Vytvořte svůj první wishlist

Jak funguje vánoční aplikace

Klikněte na následující obrázek a prohlédněte si ukázkový dopis Ježíškovi. URL svého wishlistu snadno rozešlete celé rodině a následně ho můžete kdykoliv upravovat.

Přítel si zde zarezervuje praktický dárek, který chce koupit. Vy se o rezervaci nedozvíte, takže nepřijdete o překvapení.

Ve svém seznamu dárků můžete a nemusíte vyplnit konkrétní odkazy na e-shop, nebo ilustrační obrázky.

Pro snadnější zapisování můžete využít také mobilní aplikaci pro Android, iPhone, nebo skvělé (nejen) vánoční rozšíření prohlížeče.

Vytvořte svůj první wishlist

seznam vánočních dárků

Aplikace nejenom na Vánoce

Appka Tomikup najde uplatnění po celý rok. Co nedostanete od Ježíška, mohou si přátelé rezervovat k narozeninám nebo svátku. Skvělým pomocníkem je na svatební dary, nebo pro maminky s miminkem.

Neváhejte a pozvěte na Tomikup celou rodinu. Nákup dárků pro Vás tak bude letos hračkou a dostanete jenom samé dárky podle svých představ.

Vyzkoušejte také sdílený nákupní seznam na vánoční nákupy potravin. Díky inteligentnímu řazení vám ušetří spoustu času v supermarketu.

Zaregistrujte se zdarma do aplikace

Dárky pro přítelkyni