Co je to knižní wishlist?

Wishlist je seznam vašich přání. Primárně ho asi budete používat na knihy, ale lze do něj přidat libovolné přání. Seznam může být buď veřejný nebo soukromý. Soukromý můžete sdílet třeba jen s pár přáteli, aby věděli čím vás potěšit. Jako správný knihomol určitě máte mraky knížek, po kterých toužíte. Wishlist na TOMIKUPu vám usnadní si je všechny pamatovat. Kromě toho má mnoho dalších výhod!

Připište sem svá knižní přání:

Pouhým kliknutím změňte nadpis, položky seznamu, nebo popisek. Po uložení můžete seznam sdílet online všem přátelům, nebo jej vložit na svůj osobní web:

Proč používat seznam přání na našem webu?

 1. Nezapomete na žádnou knihu
  Všichni zapomínáme. Nemůžeme si pamatovat všechny knížky, které jsme někde zahlédli a které si chceme přečíst. Díky wishlistu je budete mít všechny nejlepší knížky pohromadě a nebudete si je muset pamatovat, ani dlouze vzpomínat, jak se ten autor jmenoval, nebo cože to bylo na obalu knihy.

 2. Až budete mít chuť, jednoduše ji objednáte
  Blíží se dovolená a rádi byste sáhli po nové knížce? To je skvělé! Jedním kliknutím jste ze seznamu přání v konkrétním eShopu. Nemusíte tedy dlouze nic hledat, ani nikam chodit a za chvíli ji máte doma.

 3. Uděláte přítrž špatným dárkům
  "Díky, mami..." Pamatujete? Stane se vám občas, že dostanete k narozeninám, nebo Vánocům knihu, ale.... už ji máte? Nebo zrovna tohohle autora nesnášíte? Pokud uděláte svůj wishlist veřejným, mohou do něj nahlížet i vaši přátelé. Dovolte jim nahlédnout do vaší knižní databáze a dát vám přesně ty knihy, po kterých toužíte. A naopak - ulehčete si i vy sami vybírání dárků a navrhněte přátelům, ať si vytvoří svou vlastní databázi knih.

 4. Budete mít v přáních systém
  Víte, že wishlistů můžete mít kolik chcete? Vytvořte si jeden například jeden na detektivky, druhý na básně, třetí seznam na cestování, nebo povinnou četbu. Je to pouze na vás. Knih, které si musíme nutně přečíst, není nikdy dost. Ne všechny musí seznamy musí být veřejné. Chcete, aby o vašich tajných přáních nikdo nevěděl? Udělejte ho neveřejným a knihy ve wishlistu uvidíte jen vy. Nebo dejte do některého seznamu knih přístup jen své drahé polovičce...

 5. Potěšíte své blízké
  Jediným kliknutím si snadno přidáte tip na dárek pro libovolného přítele. Až se přiblíží jeho narozeniny, z nashromážděných tipů vyberete ten nejlepší.

 6. Vytvořte svůj knižní wishlistVytvořte svůj seznam knižních dárků a staňte se mistry dárkování.

Chybí vám zde nějaká funkce? Napište nám a inspirujte nás.