Kéž jsou všechny bytosti šťastny

Narazili jste na billboard hlásající heslo "Kéž jsou všechny bytosti šťastny" a říkáte si jak toho asi tak máte docílit? Je samozřejmě mnoho způsobů a mnoho rovin, na kterých se k tomuto cíli ubírat. My si zde ukážeme tu nejjednodušší - obdarovávání.
Díky aplikaci a webové službě Tomikup.cz se stanete mistry v dárkování a i vy budete dostávat to, po čem skutečně toužíte.

Dávejte lepší dárky

Někteří příbuzní už žijí v jiném městě a nevídáte je dost často na to, abyste věděli jaký dárek by se jim hodil?
Lepší než kupovat hlouposti je inspirovat se jejich wishlistem. Poproste je aby vyplnili svůj seznam přání na Tomikup.cz a sdíleli ho s vámi.

Druhým způsobem využití je zapisovat si své nápady na dárky pro blízké, jakmile se o nich jenom zmíní, nebo když vás napadnou. Přes mobil si nápad zapíšete ihned a za půl roku je překvapíte o to víc.
A tím se splní mantra "Kéž jsou všechny bytosti šťastny"

Dostávejte lepší dárky

Vaši přátelé budou šťastni, když vás budou moci obdarovat něčím, po čem skutečně toužíte. Inspirujte je svým seznamem přání. Sepisovat ho nemusíte ručně. Použít můžete i Tomikup tlačítko.

Plánujete svatbu? Vytvořte si veřejný seznam přání a odsdílejte ho přátelům emailem nebo přes Facebook.

Vytvořte svůj první seznam přání

online seznam přání - wishlist

Video "Jak to funguje"

Jedno video vám řekne víc, než sto billboardů. Podívejte se jak zajistit, aby byly všechny bytosti šťastny.


Vytvořte svůj první seznam přání

Další články a zajímavosti

Náš seznam přání najde využití u svateb, narozenin, Vánoc, nebo jako seznam potřeb na párty. Další informace o funkcích online wishlistu, neboli seznamu přání naleznete v seznamu častých dotazů.

Líbí se vám tato stránka? Řekněte o Tomikupu přátelům:

@*
*@