Aplikace VOLO Ježíšek

Hledáte Vánoční aplikaci, která pomůže Ježíškovi s dárkováním? Pak vyzkoušejte aplikaci VOLO wishlist, do které si můžete zapisovat svá libovolná přání a kdykoliv se podívat na přání vašich nejbližších. Zarezervujte si přání, které chcete příteli koupit. Rezervaci uvidí všichni kromě obdarovaného, takže nepřijde o překvapení.

Napiš dopis Ježíškovi online

Ježíškova appka na dárky

Na obrázku vpravo si po rozkliknutí můžete prohlédnout ukázkový dopis Ježíškovi. Odkaz na seznam snadno rozešlete celé rodině a i po rozeslání ho můžete průběžně dopisovat.

Každý si zde zarezervuje praktický dárek, který chce koupit. Vy se o rezervaci nedozvíte, takže nepřijdete o překvapení. Zároveň však nic nedostanete 2x.

Do svého seznamu dárků můžete vyplnit také odkazy na konkrétní eShop, nebo obrázky.

Pro snadnější zapisování můžete využít také mobilní aplikaci pro Android, iPhone, nebo skvělé (nejen) vánoční rozšíření prohlížeče.

Vyzkoušejte ježíškovu aplikaci hned teď

seznam vánočních dárků

Aplikace zvonění Ježíška

Hodně lidí hledá na internetu speciální aplikaci, která by simulovala zvonění Ježíška. Na co ale stahovat speciální appku, když stačí změnit vyzváněcí tón telefonu, nebo budíku.

Následně už stačí pouze nastavít budík na konkrétní čas, nebo ještě lépe nenápadně zavolat na nastražený mobil s pozměněným vyzváněním. :-)

No a tady máte od nás zvuk vánočního zvonečku ke stažení.

Vytvořte svůj wishlist

Dárek pro mámu